Doprava a platba

Doprava

funpic

1. Slovenská pošta:

Slovenská pošta Expres kuriér doručí zásielku na Vami zvolenú adresu. V rámci Slovenskej republiky je tovar obvykle doručený nasledujúci pracovný deň po dni, kedy ste si tovar objednali. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte. V prípade nezastihnutia bude zásielka uložená na najbližšej pošte, kde bude po dobu 17 dní pripravená na vyzdvihnutie. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS alebo e-mailom.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 4€

funpic

2. Slovenská pošta (doručenie na poštu):

Slovenská pošta Expres kuriér, doručenie na poštu doručí zásielku na Vami zvolenú poštu. V rámci Slovenskej republiky je tovar obvykle doručený nasledujúci pracovný deň po dni, kedy ste si tovar objednali. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS alebo e-mailom.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 4€

funpic

3. Česká pošta

Česká pošta doručí zásielku na Vami zvolenú adresu. V rámci Českej republiky je tovar obvykle doručený najneskôr do 3 pracovných dní. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte.  O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a/alebo e-mailom.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 7€

funpic

4. Česká pošta (doručenie na poštu)

Česká pošta doručí zásielku na Vami zvolenú poštu. V rámci Českej republiky je tovar obvykle doručený najneskôr do 3 pracovných dní. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte.  O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a/alebo e-mailom.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 7€

funpic

5. Zasielkovňa

Pri vyplňovaní objednávky si vyberte výdajne miesto, ktoré máte najbližšie. Následne po odoslaní objednávky dodáme tovar Zasielkovni, ktorá Vám ho doručí najneskôr do 3 dní. Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na bankový účet, objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od zaevidovania Vašej platby na našom bankovom účte. Vďaka unikátnemu číslu máte možnosť sledovať online pohyb svojej zásielky. Po doručení na Vami zvolené výdajne miesto Vám Zasielkovňa odošle SMS a e-mail s kódom potrebným pre vyzdvihnutie zásielky. Doručený tovar si môžete vyzdvihnúť do 7 dní, po dohode do 21 dní.

Doba doručenia: 1 - 3 pracovné dni

Cena dopravy: 3€

 

Platba

V našom eshope môžete tovar zaplatiť:

funpic

 

1. Na dobierku

Platba v hotovosti alebo kartou pracovníkovi kuriérskej služby alebo Slovenskej pošty pri prebratí tovaru.

Cena dobierky: Zadarmo

funpic

2. Bankovým prevodom

Objednávku zaplatíte na náš bankový účet klasickým bankovým prevodom, v ktorom zadáte číslo objednávky ako variabilný symbol. (Nech vieme, že je to Vaša objednávka 😊 ) Objednávka Vám bude odoslaná do 24 hodín od prijatia Vašej platby.

Číslo účtu:

IBAN: SK71 8330 0000 0021 0153 3788

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX