Často kladené otázky

 

Ako sa náramok ovláda?

Fitness náramok má buď jedno alebo dve tlačidlá, ktoré sa ovládajú krátkym klikom alebo dlhým podržaním. Krátkym kliknutím na tlačidlo sa presúvate medzi funkciami, dlhým stlačením si zase funkciu vyberáte. Pri každej funkcií náramku je obrázok, ktorý zobrazuje typ merania. Pod týmto obrázkom sa nachádza číslo s nameranou hodnotou. Používanie náramku je veľmi intuitívne, a to aj vďaka veľkému množstvu obrázkov.

 

Je k dispozícií aj aplikácia?

Áno, každý fitness náramok má možnosť využitia aplikácie na Vašom mobilnom telefóne. Fitness náramok je ale plne funkčný aj bez tejto aplikácie. Po kúpe výrobku obdržíte manuál, v ktorom sa dozviete nielen názov aplikácie, ale aj to kde si ju môžete stiahnuť a ako svoj fitness náramok prepojíte s touto aplikáciou.

 

Ponúkate náramky aj na útlejšiu ruku?

V súčasnosti máme viacero náramkov, ktoré sa pekne vynímajú aj na útlejších rukách. Jedná sa o modely Galyo, Vivio,  Vivio Pro a Riven.

 

Ako môžem uplatniť zľavový kupón?

Po kliknutí na košík a následne na tlačidlo "chcem zaplatit" sa Vám sprístupní objednávka. Zľavový kód vložíte do políčka v objednávke v časti "doprava a platba". Následne už iba stlačíte tlačidlo využit kupón a Vaša zľava sa Vám zobrazí v pravej časti obrazovky.

 

Aká dlhá je záruka na fitness náramky?

Na každý fitness náramok je záruka 2 roky.

 

Je možné objednať si fitness náramok, ktorý nemáte v ponuke?

Pokiaľ ste si nevybrali spomedzi nášho sortimentu je tu aj táto možnosť. Napíšte nám na [email protected] o aký fitness náramok máte záujem a my sa Vám ozveme.

 

Máte ďalšie otázky?

Napíšte nám na [email protected] alebo zavolajte na tel. číslo 0902 645 945. Radi zodpovieme Vaše otázky.